Modelowanie Sylwetki – Endermologia LPG Alliance

Endermologia- piękna skóra, jędrne ciało

W dzisiejszych czasach moda na zdrowe odżywianie, regularne treningi fitness czy na siłowni to już nic nowego. Niestety niektórzy mimo usilnych starań i tak nie mogą pozbyć się niechcianych kilogramów, borykając się przy tym z licznymi problemami skórnymi: cellulit, nieproporcjonalna sylwetka ciała, kształt twarzy czy zmarszczki. Same walczymy z tym wszystkim, a przecież nie jesteśmy jeszcze takie stare 🙂 haha.

Całymi dniami w Internecie poszukujemy rozwiązań naszych kłopotów. Trener personalny, indywidualne treningi, dietetycy, diety pudełkowe, całkowite odstawienie cukru, picie dużej ilości wody i nic. Waga ani drgnęła, a wręcz przeciwnie. Prawdziwe utrapienie. Niektórzy mówili: „schudniesz jak przestaniesz o tym myśleć”, albo co gorsza: „wcale tak źle nie wyglądasz” czy „ po 30- tce metabolizm zwalnia, nic już nie zrobisz „ – mało pocieszające prawda?

Metabolizm to taki chemiczny proces, który przetwarza to co jemy w energię niezbędną nam do życia. Faktycznie mówi się, że ulega on spowolnieniu pomiędzy 30 a 40 rokiem życia, ale tak naprawdę… on nie spowalnia. Spada jedynie zapotrzebowanie naszego organizmu na energię, dlatego jedząc tyle samo, po prostu tyjemy. Z wiekiem tracimy masę mięśniową, która należy do najbardziej energochłonnych tkanek a zyskujemy masę  tłuszczową zastępującą utracone mięśnie, a ta kalorii nie używa prawie w ogóle. Wtedy to co jemy odkłada się jako tkanka tłuszczowa.

Co z tym zrobić?

Po pierwsze: podążać za zapotrzebowaniem organizmu i pilnować diety.

Po drugie: dbać o utrzymanie masy mięśniowej tak, by zapotrzebowanie organizmu na energię się nie zmniejszało.

Po trzecie: korzystać z naturalnych zabiegów kosmetycznych, które między innymi pobudzają metabolizm, dzięki czemu organizm szybciej usuwa toksyny i tłuszcz.

Jeżeli walczycie z własnymi niedoskonałościami i nic nie przynosi rezultatu, nie załamujcie się! U nas możecie skorzystać z mechanicznych masaży podciśnieniowych. Endermologia to jest to!  Dzięki niej w naturalny i nieinwazyjny sposób, pozbędziecie się niechcianego tłuszczyku, zlikwidujecie cellulit, wymodelujecie swoją sylwetkę i poprawicie kontur twarzy.

Ten wyjątkowy masaż pobudzi metabolizm tkanki tłuszczowej oraz produkcję włókien kolagenowych i elastyny, które nadają skórze sprężystości i elastyczności,  tym samym poprawiając jej ogólną kondycję. Pierwsze rezultaty, zauważalne są już po 1 masażu,  w zależności od partii ciała. Jednak by wzmocnić efekt zalecamy skorzystanie z serii zabiegów.

Skuteczność tej nowatorskiej metody masażu Endermologi LPG Alliance, została przebadana i sprawdzona przez czołowe ośrodki naukowe świata, takie jak Uniwersytety: Nowojorski, w Sienie, Brukselski, Uniwersytet Vanderbilt i Instytut Kardiologiczny w Mińsku. Jako jedyna otrzymała w USA, potwierdzenie skuteczności działania od FDA – Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności !

Jakie efekty przyniesie?

 • zatrzymanie tworzenia się cellulitu
 • likwidację istniejącego cellulitu
 • redukcję kurzych łapek
 • pobudzenie metabolizmu
 • widoczne odmłodzenie
 • rozświetlenie, ujędrnienie oraz zagęszczenie skóry
 • wspomaganie leczenia blizn, oparzeń i przeszczepów skóry
 • wygładzenie drobnych zmarszczek, również tych wokół ust
 • poprawienie owalu i kształtu twarzy, ust a także lifting okolic oczu (powiek)
 • wspomaganie walki z obrzękami, bólami mięśni, kręgosłupa, kości i stawów
 • pobudzenie samoistnej odnowy biologicznej poprzez dotlenienie skóry i poprawę krążenia
 • wywieranie korzystnego wpływu na leczenie uszkodzeń więzadeł, ścięgien czy dolegliwości reumatycznych
 • wydzielanie endorfin – hormonów szczęścia 🙂

Jak przebiega zabieg ?

W pierwszym etapie przeprowadzamy ankietę medyczną, dotyczącą zdrowia, trybu życia oraz analizujemy miejsca wymagające terapii. Po pobraniu pomiarów obwodów miejsc, nad którymi będziemy pracowały, poprosimy o przebranie się w specjalny, przylegający do ciała kombinezon, tak zwany „endermowear”. Stanowi on ochronę pomiędzy skórą  a rolkami głowicy sprzętu i komorą ssącą, ułatwiając poślizg rolek na powierzchni ciała.  Oprócz masowania jest jeszcze wciąganie 🙂

Pewnie teraz zastanawiacie się co będziemy wciągać? 😉 Fałd skórny i nie my, tylko urządzenie, pod wpływem wytwarzanego ciśnienia. Fałdek, wciągnięty między rolki, przybierze kształt fali i rolując się od wewnątrz i na zewnątrz zostaje pobudzony do regeneracji. I tak zajmiemy się każdym nielubianym przez Was fałdkiem :). Dzięki zastosowaniu ciśnienia zmiennego w urządzeniu, zabieg jest niezwykle komfortowy i przyjemny. Trzeba przeznaczyć na niego od 20 do 40 minut. Zapewniamy, że będzie to czas relaksu i odprężenia.

Zalecenia w trakcie terapii

Proponujemy notowanie swoich pomiarów, po każdym zabiegu aby zobaczyć wspaniałe wyniki. W talii można stracić nawet ok. 5 cm. Dla wzmocnienia efektu zalecamy wprowadzenie zdrowego odżywiania się, wykonywanie ćwiczeń oraz wypijanie ok. 3 l wody dziennie. Wskazane jest również  regularne nawilżanie skóry oraz stosowanie balsamów i kremów, w miejscach dotkniętych cellulitem i rozstępami. Sugerujemy, połączenie terapii endermologii z innymi dostępnymi u nas zabiegami a finał będzie arcymistrzowski :).

Postępowanie przed i po zabiegu

Bardzo dużą zaletą zabiegu jest fakt, iż przed przystąpieniem do niego , nie wymaga się specjalnych przygotowań. Natomiast, po zakończonej terapii, można od razu powrócić do swoich codziennych obowiązków, bez konieczności przechodzenia okresu rekonwalescencji.

Modelowanie sylwetki

Szczupła sylwetka, jędrne, sprężyste pośladki, smukłe nogi, gładka cera, odmłodzone ciało- to wszystko jest na wyciągnięcie ręki i co ważne bez względu na porę roku 🙂.

Zapraszamy do odwiedzin naszego wyjątkowego Studia- stworzymy dla każdej z Was indywidualny program modelujący.

 

Radosnego dnia 🙂