Oczyszczanie wodorowe

Wieloetapowe oczyszczanie skóry urządzeniem do oczyszczania wodorowego polega na dogłębnym oczyszczeniu skóry, tak aby wyglądała ona zdrowo i promiennie. Wieloetapowość wskazuje nie tylko na to, że oczyszczanie składa się z kilku kroków, ale także na to, że działa wielozadaniowo. Jego podstawą jest dokładne oczyszczanie skóry, złuszczanie, nawilżanie oraz działanie przeciwstarzeniowe . Oczyszczanie wodorowe to nowa, rewolucyjna technologia wykorzystująca aktywny wodór. Z efektów zabiegu mogą korzystać osoby w każdym wieku, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Przeznaczony do praktycznie każdej skóry – trądzikowej, naczyniowej, ekstremalnie wrażliwej i atopowej.

Szczególnie polecany osobom chcącym zneutralizować skutki starzenia, a także mieszkającym w dużych miastach, gdzie powietrze jest bardzo zanieczyszczone i negatywnie wpływa na stan skóry. Głównym efektem jest idealnie oczyszczona, gładka, odświeżona i nawilżona skóra. Jej napięcie ulega zdecydowanej poprawie. Uaktywniają się procesy regeneracyjne. Efekty są widoczne od razu po zabiegu. Usuwanie wolnych rodników – Oczyszczanie wodorowe. Wolne rodniki to przyczyna przedwczesnego starzenia się skóry. Zatem pierwszym etapem każdej prawidłowej pielęgnacji powinna być ich neutralizacja. Urządzenie wykorzystuje głowicę do hydrabrazji z aktywnym wodorem. Reaktywne formy tlenu wiążą się z jonami wodoru, doprowadzając do powstania wody i czystego tlenu. Skóra poddawana jest działaniu pęcherzyków wodoru zawartych w strumieniu wody o podwyższonym ciśnieniu. Wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, dlatego swobodnie przenika w głąb skóry, gdzie przekształca szkodliwe wolne rodniki tlenowe w cząsteczki wody. Działanie przypomina niezwykle dokładny peeling. W trakcie zabiegu usuwane są pozostałości makijażu, zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.

Oczyszczanie wodorowe to nowa, rewolucyjna technologia wykorzystująca aktywny wodór. Posiada szerokie spektrum zastosowań:
  • przeciwdziałanie starzeniu skóry (neutralizacja wolnych rodników, ujędrnienie i odmłodzenie skóry)
  • problemy skórne (tj. trądzik, zaskórniki, zwiększona produkcja sebum, cera naczynkowa)
  • dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry
  • regeneracja skóry narażonej na zanieczyszczenia znajdujące się w miejskim powietrzu
  • redukcja zmarszczek w okolicach oczu, efektu opuchnięcia oraz likwidacja cieni pod oczami

Oczyszczanie wodorowe może być również stosowany jako paroetapowa rewitalizacja skóry!

Usuwanie wolnych rodników. – Oczyszczanie wodorowe. Wolne rodniki to przyczyna przedwczesnego starzenia się skóry. Zatem pierwszym etapem każdej prawidłowej pielęgnacji powinna być ich neutralizacja. Urządzenie wykorzystuje głowicę do hydrabrazji z aktywnym wodorem. Reaktywne formy tlenu wiążą się z jonami wodoru, doprowadzając do powstania wody i czystego tlenu. Skóra poddawana jest działaniu pęcherzyków wodoru zawartych w strumieniu wody o podwyższonym ciśnieniu. Wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, dlatego swobodnie przenika w głąb skóry, gdzie przekształca szkodliwe wolne rodniki tlenowe w cząsteczki wody. Działanie oczyszczania wodorowego przypomina niezwykle dokładny peeling. W trakcie zabiegu usuwane są pozostałości makijażu, zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.

 

 

Peeling kawitacyjny. Obumarłe komórki naskórka stanowią dodatkową barierę przy migracji substancji aktywnej w głąb skóry. Dlatego prawidłowa eksfoliacja jest jednym z najważniejszych etapów całej pielęgnacji. Peeling polega na złuszczeniu warstwy rogowej naskórka. Służy do bezbolesnego oczyszczania skóry. Zabieg przeprowadza się za pomocą szpatuły, która wytwarza fale ultradźwiękową. Fala ta w obecności płynu (wody lub toniku) rozprowadzonego na powierzchni skóry tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem. Powstałe pęcherzyki pod wpływem drgań ultradźwiękowych powiększają się i gwałtownie pękają. Powoduje to rozbijanie martwych komórek naskórka, sebum i zaskórników. Peeling kawitacyjny dodatkowo sterylizuje skórę zwalczając bakterie odpowiedzialne za powstanie zaskórników. Wzbogacony jest o mikro-masaż, który poprawia mikro-krążenie, dotlenienie i penetrację substancji aktywnych w głąb skóry. Peeling ultradźwiękowy przygotowuje również skórę do innych zabiegów kosmetycznych, poprzez umożliwienie skuteczniejszego wchłaniania preparatów kosmetycznyc

 
 

Dotlenienie – Infuzja tlenowa. Faktem jest, że prawidłowo dotleniona skóra staje się promienna i wygląda młodziej. Co więcej O2 usprawnia mikro cyrkulację, dzięki czemu wspomaga wchłanianie substancji aktywnej i jest niezbędny w procesie produkcji elastyny i kolagenu. Podczas zabiegu wprowadzamy substancje aktywne w głąb skóry. Dzięki temu odżywiamy ją oraz zabezpieczamy przed ponownym, nadmiernym powstawaniem wolnych rodników. Infuzja tlenowa to nieinwazyjny, bezbolesny zabieg, który jest wykonywany w celu odmłodzenia skóry. Jest on oparty na technologii tlenu hiperbarycznego, czyli tlenu pod ciśnieniem, za pomocą którego dostarcza się w głąb skóry aktywne składniki, np. pochodzące z serum. Ampułki z kosmetykiem są odpowiednio dobierane do rodzaju i potrzeb skóry, aby zapewnić optymalne efekty i bezpieczeństwo zabiegu. Serum, które zawiera nisko-cząsteczkowy kwas hialuronowy, łączy włókna kolagenu i elastyny oraz wpływa na Gwarantuje to skórze młody wygląd, jędrność i gładkość.

 

Infuzja substancji aktywnej. Mezoterapia bezigłowa. Po dokładnym oczyszczeniu i dotlenieniu skóry bardzo ważnym aspektem jest prawidłowe zabezpieczenie jej przed ponownym powstawaniem nadmiaru wolnych rodników oraz przed niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego (temperatura, zanieczyszczenia, UV itp.). Najlepszym zabezpieczeniem dla naszej skóry są antyoksydanty tzw.: „zamiatacze wolnych rodników”. Reagują one z wolnymi rodnikami zabezpieczając komórki przed wolno rodnikowymi – a co za tym idzie przed starzeniem się skóry. Głowica ultradźwiękowa wspomaga transport substancji czynnych w głąb skóry. Transport ten odbywa się za pomocą mieszków włosowych i gruczołów potowych, Podczas zabiegu wytwarzane jest ciepło, które przenika w tkanki. Obejmuje ono takie reakcje jak wzrost przepuszczalności błon komórkowych, aktywacja metabolizmu komórkowego, zwiększone oddychanie komórkowe. Wibracje ultradźwiękowe działają na głębsze warstwy skóry tak jak mikro-masaż o charakterze biostymulującym.

 

 
 

Poprawie ulega mikro-cyrkulacja i przepływ limfy, podwyższa się poziom pH zakwaszonych tkanek. Fibroblasty zostają pobudzone do biosyntezy kolagenu, elastyny. Wykorzystanie ultradźwięków ma zdecydowanie efektywniejsze działanie niż wtłaczanie substancji w sposób manualny, ponieważ związki czynne przekraczają bariery takie jak płaszcz hydro-lipidowy oraz błony komórkowe wnikając do żywych warstw naskórka.

Cena zabiegu zależy od pakietu oraz metod łączonych.

Cennik:

Peeling kawitacyjny 150zł

Oczyszczanie wodorowe – zabieg podstawowy 170zł

 

Znajdź swoje naturalne piękno!