Makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest to makijaż stały, polegający na wprowadzeniu pod skórę odpowiednich pigmentów, stosowany głównie w okolicach ust, brwi i oczu. Makijaż permanentny maskuje niedoskonałości urody, podkreśla jej walory, a co najważniejsze – nie rozmazuje się w najmniej nieoczekiwanych momentach. Ponadto, makijaż permanentny świetnie tuszuje defekty skóry, takie jak plamy pigmentacyjne, blizny czy przebarwienia.

Służy on przede wszystkim zatuszowaniu niedoskonałości twarzy. Nie maluje jej lecz podkreśla w sposób naturalny kontury. Można nim skorygować kształt ust – powiększyć je, wyrównać brak symetrii, wzmocnić czerwień warg kolorem zbliżonym do naturalnego lub bardziej ekstrawaganckim. Można również podkreślić kontur oczu. Kreseczki na powiekach u nasady rzęs są prawie niewidoczne, ale sprawiają, że oczy nabierają wyrazistości. Korekty wymagają też często brwi – niesymetryczne, opadające, zbyt cienkie, przerzedzone.


To świetne rozwiązanie dla kobiet, które rano cierpią na brak czasu. Idealne rozwiązanie dla uprawiających sporty wodne (tusz fatalnie się rozmazuje), planujących długi pobyt w szpitalu. Ratunek dla osób pozbawionych brwi czy rzęs po chemioterapii, jak również dla wszystkich, którzy nie lubią lub nie mogą się malować z powodu uczuleń.

Jak się wykonuje makijaż permanentny?

Makijaż przeprowadza się etapami, stosując aparat igłowy i pigmenty pochodzenia naturalnego tak dobrane, by nie różniły się od naturalnego kolorytu skóry. Igły są jednorazowe, farby nie są toksyczne i nie alergizują. Zabieg poprawiania urody brwi nie jest bolesny, w przypadku ust i powiek nakładany jest wcześniej specjalny krem znieczulający. By efekt był trwały, do 4 tygodni od zabiegu trzeba wykonać korektę, uzupełnienie niedoskonałości.

Jak się zapisać na zabieg?

Jeżeli chcesz się zapisać skontaktuj się z nami przez wiadomość prywatną na FB, telefonicznie lub przez rezerwację online. Podczas rezerwacji terminu, upewnij się, że nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu. W przypadku niepewności, skontaktuj się z nami. Przy rezerwacji terminu wymagana jest wpłata zadatku (w ciągu trzech dni), 100 zł od jednego obszaru makijażu. Po upływie tego terminu bez wpłaty zadatku uznaję go jako wolny. Cena zabiegu jest pomniejszona o kwotę zadatku. Jednocześnie osoby, które posiadają wcześniejszy makijaż permanentny – są zobowiązane do powiadomienia nas o tym przy zapisie. Jeżeli nie poinformujesz nas o tym, a makijaż jest mocno widoczny możemy odmówić wykonania zabiegu. Nie wszystkie metody pigmentacji mogą być wykonane w odniesieniu do każdej Klientki. Proponujemy Klientce optymalną metodę i technikę. W przypadku decyzji klientki o rezygnacji z pigmentacji w trakcie wizyty lub 24h przed- zadatek nie jest zwracany.Zastrzegam sobie prawo do zmiany ustalonego terminu po ustaleniu z klientką- dogodnego dla obydwu stron.

Czy korekta jest dodatkowo płatna?

Pierwsza korekta jest w cenie zabiegu. W ciągu 4-6 tygodni po zabiegu wykonywane jest dopigmentowanie, mające na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów. Termin korekty ustalamy podczas zapisu lub podczas wizyty. Korekta nie jest wymagana, jeżeli uzyskamy bardzo dobry efekt po pierwszym zabiegu, który wspólnie skonsultowałyśmy (pamiętaj nie decyduj o tym sama). Jeżeli jest coś do korekty, a nie stawisz się na wizycie w wyznaczonym terminie w ciągu 6 tygodni to zabieg jest niedokończony, odpowiedzialność za rezultat gorszy od oczekiwanego spoczywa na Tobie. Nie mamy obowiązku wyznaczać dodatkowych terminów korekt, jeżeli z Twojej winy nie przyjdziesz na wyznaczony zabieg. Korekta po czasie dłuższym niż 6 tygodni od pierwszego zabiegu oraz wszystkie dodatkowe korekty/dopigmentowania są płatne według aktualnego cennika. W większości przypadków optymalny efekt uzyskujemy po 2 zabiegach.

Przeciwskazania czasowe

Przypadki wymagające upoważnienia lekarskiego

 • odżywki stymulujące porost włosów przy makijażu oczu (odstęp 2 mc),
 • osłabienie odporności, choroby wirusowe i bakteryjne, grzybice,
 • przyjmowanie leków zawierających retinoidy np. izotec, adapalen, tazaroten, tretionoina itd, 
 • antybiotyki np. klindamycyna, erytromecyna
 •  
 • osoby cierpiące na choroby związane z krzepliwością krwi np. hemofilia, zakrzepica, cukrzyca, jeżeli jest  ustabilizowana, bierzesz leki- skontaktuj się ze mną , na podstawie szczegółowego wywiadu podejmę decyzję o zabiegu,
 • osoby cierpiące na zaburzenia psychiczne zażywające leki psychotropowe, uspokajające, nasenne,  halucynogenne, antydepresanty,
 • choroby serca, choroby tarczycowe, toczeń, bielactwo,
 • choroby związane bezpośrednio ze skórą np. kontaktowe zapalenie skóry, pokrzywki, trądzik zwykły, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca skóry

Przeciwskazania całkowite

 • osoby z reakcjami alergicznymi na pigmenty,
 • guzy nowotworowe brodawki, liszaje,
 • rak skóry,
 • bliznowce
makijaż permanentny brwi
Makijaż permanentny Brwi
Makijaż permanentny oczy
Makijaż permanentny Oczu
Makijaż permanentny Ust

Cennik

Brwi900 zł
Usta1 000 zł
Kreska zagęszczająca600 zł
Kreska eyeliner750 zł
Kreska cieniowana800 zł
Korekta 2-6msc200 zł
Korekta do 6msc-2lat540 zł
Korekta po 2 latach720 zł
USUWANIE makijażu/ tatuażu 
remover250 zł
laserod 250 zł