Przedłużanie rzęs to sposób na stosunkowo trwałe przedłużenie i pogrubienie naturalnych rzęs, dzięki czemu na co dzień można zapomnieć o ich tuszowaniu czy doklejaniu sztucznych.

 

Ile się trzymają?

W zależności od kondycji naszych rzęs i stosowanej pielęgnacji, przedłużane rzęsy powinny się utrzymać przez 3-4 tygodnie. Naturalne, “dorosłe” rzęsy sukcesywnie wypadają i są zastępowane nowymi, więc jeśli chcesz utrzymać początkowy efekt przedłużenia, musisz je regularnie uzupełniać – maksymalnie co miesiąc.

Za trwałością tego zabiegu idzie również inna zaleta – wytrzymałość. Profesjonalnie wykonane przedłużone rzęsy bez problemu sporo wytrzymują:

  • intensywny wysiłek,
  • pocenie się,
  • kąpiel w basenie czy morzu,
  • saunę,
  • malowanie ich tuszem do rzęs oraz zmywanie go standardowymi płynami do demakijażu.

Dla kogo?

Przedłużanie rzęs to zabieg dla każdego, kto chce wyraźnie zagęścić i wydłużyć swoje naturalne rzęsy. Niezależnie od wybranej metody efekt jest mocno widoczny i trwały, dlatego chętnie stosują go zwłaszcza kobiety, które intensywnie uprawiają sport i takie, które chcą zaoszczędzić czas przy porannych przygotowaniach.

Jeśli nie masz wyjątkowo wrażliwych oczu, żadnych chorób ani podrażnień czy dającej się akurat we znaki alergii, nie ma innych przeciwwskazań do tego zabiegu.

 

Metody przedłużania rzęs

1.Metoda 1 do 1, opisywana również jako 1:1. – Charakteryzuje się tym, że do każdej naturalnej rzęsy kosmetyczka przyczepia jeden włosek.

2.Metoda 2 do 1, czyli 2:1. Ten sposób polega na tym, że do każdej naturalnej rzęsy przykleja się po dwa włoski. Dzięki temu są grubsze i bardziej wyraziste.

3.Metoda 3 do 1, czyli 3:1. Kolejny wariant, w którym do pojedynczej naturalnej rzęsy doczepiane są aż trzy dodatkowe włoski. Ta metoda pozwala uzyskać najbardziej spektakularny i wyrazisty efekt.

4.Metody od 4:1 do 8:1. Od pozostałych różnią się wyłącznie liczbą włosków przyklejanych do naturalnych rzęs.

CENA/UZUPEŁNIENIE:

1:1……………..110 zł do 3 tyg 50zł

2D……………..150zł do 3 tyg 90zł

3D……………..200zł do 3 tyg 110zł

4-6D ….……..250zł do 3 tyg 140zł

6-8D ….……..330zł do 3 tyg 180zł

Uzupełnienie powyżej 3tyg+50zł, po 4 tyg od nowa