Endermolift® LPG Alliance

Endermolift™ to doskonała metoda na nieinwazyjne odmłodzenie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Rozwiązanie idealnie sprawdza się w przypadku osób, które poszukują nowoczesnego i zarazem skutecznego środka na wypełnienie zmarszczek oraz poprawienie owalu twarzy, bez konieczności wprowadzania wgłąb skóry substancji chemicznych.

Ujędrnienie i wygładzenie skóry odbywa się w tym wypadku, dzięki wykorzystaniu mechanicznego masażu, opatentowanego przez francuską markę LPG. Innowacyjna kuracja intensywnie stymuluje syntezę kwasu hialuronowego w skórze, co przyczynia się do minimalizacji oznak starzenia, rozjaśnia cerę, a także niweluje niedoskonałości twarzy, takie jak drugi podbródek, opadające powieki czy policzki.

Nowoczesna terapia Endermolift™ to ekskluzywny i naturalny zabieg, przyczyniający się do znacznej poprawy wyglądu oraz jędrności skóry. Jest przeznaczona dla wszystkich tych, którzy pragną polepszyć swoją prezencję bez użycia skalpela. Kuracja przyczynia się do spektakularnej metamorfozy cery, a także pozwala uzyskać fenomenalne rezultaty, w postaci modelowania konturów twarzy oraz redukcji zmarszczek.

 

Endermolift to rodzaj zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, służący odmłodzeniu skóry i wymodelowaniu owalu twarzy. Wykonuje się go techniką masażu podciśnieniowego, za pomocą specjalnej głowicy. Zabieg jest bezinwazyjny i nie wymaga naruszenia ciągłości skóry – możemy poddać się masażowi twarzy, szyi, dekoltu lub biustu.

 

Celem zabiegów Endermolift® na twarz jest:

ROZŚWIETLENIE, WYPEŁNIENIE, UJĘDRNIENIE I ZAGĘSZCZENIE

LPG ergolift dostarcza do powierzchni skóry mikro – impulsy, które następnie penetrują wgłąb, wywołując biologiczną reakcję fibroblastów i ponownie aktywując naturalną produkcję kolagenu i elastyny.

Endermolift usprawnia cyrkulację  żylno – limfatyczną i usuwa włókniste bariery w celu ułatwienia oksygenacji  tkanki. Przeznaczony jest dla skóry cienkiej, starzejącej się, wykazującej wiotczenie. W Endermolift® wykorzystana jest opatentowania Technologia LIFT. Polega ona na synergicznym działaniu dwóch klapek w komorze zabiegowej głowicy i sekwencyjnym zasysaniu skóry w celu stymulacji tkanki obwodowej.

endermologie®Alliance

widoczne efekty już po 1 zabiegu

Nowy patent endermologie® Alliance to prawdziwy fitness dla Twojej skóry. W naturalny sposób

pobudza odbudowę i produkcję odmładzających składników skóry:

 • Kolagenu dla jędrnej skóry
 • Elastyny dla sprężystości
 • Kwasu hialuronowego dla naturalnego wypełnienia i nawilżenia skóry

W zależności od morfotypu typu twarzy pacjenta urządzenie LPG® jest zalecane w celu zniwelowania konkretnych grup niedoskonałości twarzy.

Twarz zaokrąglona:

 • Podwójny podbródek
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej

Twarz zapadnięta:

 • Zapadnięte policzki
 • Zmarszczki na czole, wokół oczu i ust

Twarz wiotka:

 • Opadające powieki
 • Opadające policzki
 • Zmarszczki nosowo-wargowe
 • Opadający owal twarzy
ENDERMOLIFT – Twarz
1 zabieg 140 zł
3 zabiegi 350 zł
6 zabiegów 600 zł
Zabieg rozświetlający(15min) 80 zł

CZAS TRWANIA ZABIEGU: 30 minut

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW: 2-3 razy w tygodniu